En kalitelisini, tam zamanında, en ekonomik şekilde
İrtibat Tel: +90 232 469 7063
  • İnemko Elektrik & İnşaat
    Kalite

KALİTE

İnemko; konusunda uyguladığı kalite politikası çerçevesinde amaçlarını ve sorumluluklarını belirleyip, bunları kalite sistemi içinde planlama ve kontrol gibi yöntemlerle sürekli iyileştirme ile müşteri beklenti ve memnuniyetini yükseltmeye çalışmaktadır.

Kalite

İnemko bir ürün veya hizmetin birkaç sene önce "kaliteli", bugün "sıradan", yarın ise "kabul edilemez" olduğundan hareket ile, kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için her zaman kendine aşabilme yeteneğine sahip olmayı hedefler.

İş Güvenliği

Kadromuzda, A sınıfı tam zamanlı İSG uzmanları bulundurarak, şantiyelerimizde iş güvenliği ve işçi sağlığına üst düzey dikkat ve özen gösteriyoruz.

Sıfır Hata

İnemko, kalite kontrol ve kalite güvence sistemlerini uygulayarak hataların nedenlerini belirler ve hataların ortaya çıkmasını önleyici önlemlerini alır. Sıfır hata yaklaşımının hedefi, sıfır müşteri şikayetidir.

İnsan Kaynakları

İnemko, inavasyona önem veren, araştırma-geliştirme çalışmaları yapan bir firmadır. Kişisel gelişime açık, saygılı ve istekli çalışanlar ile daha da büyüyeceğimize inanıyoruz.

ISO 9001:2008
ISO 14001:2004
OHSAS 18001:2007
İzmir Ticaret Odası