En kalitelisini, tam zamanında, en ekonomik şekilde
İrtibat Tel: +90 232 469 7063
  • İnemko Elektrik & İnşaat
    Hakkımızda

HAKKIMIZDA

21. yüzyılda ülkemizde ve dünyada gelişen bilim, iletişim ve ulaşım dünyayı küçültmüştür. Endüstriyel gelişmeler ve büyüyen pazar, enerjiye olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.

İnemko enerjide kaliteyi, devamlılığı, güvenilirliği, verimliliği ön plana çıkararak; en kalitelisini, tam zamanında, en ekonomik şekilde müşterilerine sunabilmek üzere 1995 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur.

İnemko; güvenilir proje yönetimi, primer sekonder projelerin tasarımı, malzeme seçimleri, zamanında yanıt ve etkili bir yöntem için kapsamlı hizmet yelpazesi sunmaktadır. Trafo merkezlerinin çağımız gerekleri ve işletme güvenliği açısından tasarlanması, tüm primer ve sekonder enstrümanlarının montajı, testleri ve devreye alınması işlerini yapmaktadır.

Kalite

İnemko bir ürün veya hizmetin birkaç sene önce "kaliteli", bugün "sıradan", yarın ise "kabul edilemez" olduğundan hareket ile, kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için her zaman kendine aşabilme yeteneğine sahip olmayı hedefler.

İş Güvenliği

Kadromuzda, A sınıfı tam zamanlı İSG uzmanları bulundurarak, şantiyelerimizde iş güvenliği ve işçi sağlığına üst düzey dikkat ve özen gösteriyoruz.

Sıfır Hata

İnemko, kalite kontrol ve kalite güvence sistemlerini uygulayarak hataların nedenlerini belirler ve hataların ortaya çıkmasını önleyici önlemlerini alır. Sıfır hata yaklaşımının hedefi, sıfır müşteri şikayetidir.

İnsan Kaynakları

İnemko, inavasyona önem veren, araştırma-geliştirme çalışmaları yapan bir firmadır. Kişisel gelişime açık, saygılı ve istekli çalışanlar ile daha da büyüyeceğimize inanıyoruz.