En kalitelisini, tam zamanında, en ekonomik şekilde
İrtibat Tel: +90 232 469 7063
  • İnemko Elektrik & İnşaat
    İş Güvenliği

İŞ GÜVENLİĞİ

Tüm çalışma arkadaşlarımızın sağlıklarını sosyal, psikolojik ve fiziksel olarak en üst düzeyde tutmak, çalışma şartlarını ve üretim araçlarını sağlığa uygun hale getirmek, çalışanları zararlı etkilerden koruyarak işin ve işçinin birbirine uyumunu sağlamak üzere kadrosunda A sınıfı, tam zamanlı İSG uzmanı bulundurarak; şantiyelerimizde iş güvenliği ve işçi sağlığına üst düzey dikkat ve özen gösteriyoruz.

Kalite

İnemko bir ürün veya hizmetin birkaç sene önce "kaliteli", bugün "sıradan", yarın ise "kabul edilemez" olduğundan hareket ile, kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için her zaman kendine aşabilme yeteneğine sahip olmayı hedefler.

İş Güvenliği

Kadromuzda, A sınıfı tam zamanlı İSG uzmanları bulundurarak, şantiyelerimizde iş güvenliği ve işçi sağlığına üst düzey dikkat ve özen gösteriyoruz.

Sıfır Hata

İnemko, kalite kontrol ve kalite güvence sistemlerini uygulayarak hataların nedenlerini belirler ve hataların ortaya çıkmasını önleyici önlemlerini alır. Sıfır hata yaklaşımının hedefi, sıfır müşteri şikayetidir.

İnsan Kaynakları

İnemko, inavasyona önem veren, araştırma-geliştirme çalışmaları yapan bir firmadır. Kişisel gelişime açık, saygılı ve istekli çalışanlar ile daha da büyüyeceğimize inanıyoruz.